Hlavní strana Diskusní fórum

Vítejte v diskusním fóru obce Libníkovice

Pokud si přejete do našeho diskusního fóra přispívat, prosím, kontaktujte našeho správce webu s požadavkem na vytvoření uživatelského účtu a hesla. Poté, co Vám správce vytvoří Váš uživatelský účet, budete se moci zapojit do diskuse.

Vítejte, Host
Uživatelské Jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

TÉMA: Dění v obci

Dění v obci 11 roků, 2 měsíců #32

• Spoluobčan
Ještě bych se rád vyjádřil k pár věcem. Pokud si stěžujete na nepraktický čas zasedání zastupitelstva, tak si taky uvědomte, že zastupitelé musí taky chodit do práce. A pokud se zdá maminkám s dětmi tento čas nepraktický - proboha, od čeho jsou tatínci? Copak by se jedno pondělí nemohli hodinku o děti postarat oni? Nebo dojít na zastupitelstvo a podělit se o návrhy za maminky? Druhá věc se týka - jak Vy ho nazýváte - "památníku". Díval jsem se, že si stěžujete, že si není kde sednout - zde lavičky jsou a jsem rád, že se prostředí kolem OÚ zkulturnilo.Navíc jsou lavičky i u stromu, kde je stín, když je teplo. Kde jinde by ste chtěli lavičky? Myslím, že vhodnější místo v obci není. A že by děti vylezly na kameny? Jste snad rodiče a rodiče mají děti hlídat - nebo si snad někdo např. v hradeckém parku stěžuje, že tam jsou fontány a sochy? Kdyby byly lavičky na hřišti, budete si stěžovat, že děti můžou spadnout do rybníka. Pokud jde o špatný stav chodníků - s opravami už se pokud sem si všimnul začalo. Ale pokud by ste se trochu zajímali třeba o rozpočet vesnice, zjistíte, že není v silách takhle malé vesnice udělat všechno hned.
Jinak chci ještě podotknout, že jsem řadovým občanem naší obce a nejsem člen zastupitelstva, abyste někdo zastupitelstvo nepodezíral, že se anonymně obhajuje.
Děkuji za věnování trpělivosti těm, kteří si můj příspěvek přečtou.

Re:Dění v obci 11 roků, 2 měsíců #40

• R.R.
Už delší dobu sleduji příspěvky na diskuzním foru a ted mi nedá se k tomu nevyjádřit.. Já jako "přistěhovalec" z města do téhle vesnice, musím uznat že jsem si nedovedla život na vesnici moc představit, zvykla jsem si tu opravdu brzy. myslím že Libníkovice mají velkou výhodu ve své poloze a dobré dostupnosti do okolních větších měst at už je to Hradec, Opočno nebo Třebechovice.. jen mi tu chybí pár věcí a také jsem se chtěla vyjádřiv k příspěvku před tím mým.. Je mi líto že naše vesnice má nějaký začátek a konec, ale chybí mi tu "nějaký" střed tedy když nepočítám OU a obchod..Také "nejenom" dle mého názoru opravdu jednou za rok když pořádají hasiči prase tak to je z kulturních akcí málo..
Musím uznat i další smutnou věc, že mi připadá blbé, když musím naložit děti do auta a jet do vedlejších vesnic někam na hřiště aby se mohli svést na skluzavce- zhoupnout na houpačce.. a kdo nás zná ví že jsme z Libníkovic tak je to i částečně ostuda pro tuhle vesnici.. vždyt stačí kousek místa aby si děti měli kde hrát a my maminky kde se sejít. Vždyt nikdo nechce vysloveně pískoviště aby se muselo dle norem EU vyvážet.. zároven reaguji i na předchozí příspěvek a rozhodně nesouhlasím s tím ,že si nenáme na co stěžovat a místo u "pamatníku"- jak se zde nazývá je ideální. Nevím kdo to psal a jestli ten dotyčný má děti ale chtěla bych vidět něčí děti ( a to si troufám říct že je máme v celku vychované), které by vzorně seděli na lavičce pod stromem a ani se nehnuly zatímco my myminky bychom si popovídaly!! Leda že by byli v kočárku jako kojenci- ale ty děti vyrostou a myslím že již okolo roku a půl mají své potřeby na prostor a hraní s jinými dětmi.. Víc se k dětskému hřišti vyjadřovat nechci..
Dále musím reagovat na chodníky- já jako matka jezdící s kočárkem- a to přes celou vesnici musím uznat že je to hrozné- možná nejhorší stav je od autobudové zastavky ke konci vesnice vedoucí na Třebechovice..
A o zasedaní zastupitelstva opravdu každý tatínek př. kojit nemůže a kdo má více dětí jako my- ví že každá ruka je dobrá..
Také mě moc neuspokojuje dá se říct "stála" odpověd našeho starosty, kterého si zde občané zvolili dle mého názoru právě proto že v něj mají důvěru a aby se o obec staral jak nejlépe dovede, a ne aby on se osočoval tím- mohli jste jít do voleb, nezlobte se ale od toho Vás právě zvolili. I rozpočet obce- vím že je malý, řízený počtem obyvatel, rozlohou atd, ale granty a příspěvky vám nikdo sám nepošle a musí se s tím dát práce a žádat a žádat a žádat. spadáme do mikroregionu Černilovska , a vím že i ten přispívá na obnovu obcí. Další jsou sponzoři atd.. Peníze se dají sehnat to at mi nikdo neříká- jde to v okloních obcích tak proč ne u nás??!!

Vím že třeba mnoho lidí se mnou souhlasit nebude a zase jiní ano, ale to je prostě věc názoru a můj názor je takový.. Romana Remsová

Re:Dění v obci 11 roků, 2 měsíců #49

• Spoluobčan
Musím tímto poděkovat za příspěvek paní Remsové. Do dob jejího příchodu do Libníkovic nikdo netušil, jakým způsobem shánět peníze a dotace. Teprve po její včerejší lekci si myslím, že v Libníkovíicích nezůstal na nikdo na pochybách, jakým způsobem do toho. Děkujeme.

Re:Dění v obci 11 roků, 2 měsíců #50

• Spoluobčan
Prosím, používejte jinou přezdívku, tuhle tu používám já;) A nechci být zaměňován!

Re:Dění v obci 11 roků, 2 měsíců #51

• maminka
Dpbrý večer, ráda bych se i já vyjádřila k pověstnéhu hřišti, které tu chybí, nějaký čas jsem už maminkou a nikdy mi hřiště v obci nechybělo děti mám sice už velké ale pokaždé si měli kde hrát a maminky jsme se schzily vždy u některé z nás na zahradě a děti si tu mohly také hrát vždyť zázemí domova je vždy po ruce a nevidím důvod proč by to takto nemohlo být i nadéle, myslím si že peníze jsou důležitější použít na jiné věci než na hřiště, které bude jen pro pár dětí ve vesnici, ale chodníky používají všichni a ty se začaly opravovat tak proč si lidé neustále stěžují, pokud vím tak v obci nejsou jen maminky s dětmi ale i ostatní lidé, kteří nikdy hřiště neměli a jsou bez něj živí jako matka vím o čem mluvím nikdy jsem ho nepotřebovaly.

Re:Dění v obci 11 roků, 2 měsíců #54

• R.R.
Pokud máte něco proti mému názoru tak proč se nepodepíšete? jsem tu jediná, kromě starosty Milana Vavřinky a místostarosty , která má odvahu se přihlásit a veřejně se podepsat pod svůj názor?? to je také docela smutné, ono je fakt jednodušší se vyjádřit ale "raději tajně" co kdyby o mě někdo mluvil že?? Jen jsem vyjádřila SVŮJ NÁZOR- od toho si myslím že to zde je a nestydím se za něj, přiznávám že je mi líto že jinde to jde a zde ne!! a myslím že se nemám za co stydět s pozdravem Remsová R.
  • Strana:
  • 1
  • 2
Moderatoři: pshk_admin, starosta
Čas pro vytvoření stránky: 0.33 sekund