Hlavní strana Diskusní fórum

Vítejte v diskusním fóru obce Libníkovice

Pokud si přejete do našeho diskusního fóra přispívat, prosím, kontaktujte našeho správce webu s požadavkem na vytvoření uživatelského účtu a hesla. Poté, co Vám správce vytvoří Váš uživatelský účet, budete se moci zapojit do diskuse.

Vítejte, Host
Uživatelské Jméno Heslo: Pamatovat si mne

dotaz na pana starostu či zastupitelstvo
(1 prohlíží) (1) Host
  • Strana:
  • 1

TÉMA: dotaz na pana starostu či zastupitelstvo

dotaz na pana starostu či zastupitelstvo 11 roků, 2 měsíců #61

• občan
Dobrý den, chtěl jsme se zeptat jako řádový občan , zda by mi mohl někdo říct co znamenají ty kameny u obecního úřadu- tím myslím zda jsou náhodně narovnané nebo mají něco vyjadřovat? Proč zrovna kameny, ne třeba nějaký altánek či pergola- možností kromě kamenů je mnoho jiných a také kdo to financoval- pochybuji že to bylo zdarma. Moc děkuji za odpověd..

Re:dotaz na pana starostu či zastupitelstvo 11 roků, 1 měsíc #97

• .......
také by me to zajimalo a predem dekujem za odpoved..

Re:dotaz na pana starostu či zastupitelstvo 11 roků, 1 měsíc #98

• ........
Rád bych řekl svůj názor na kameny u OÚ.Myslím, že mnoho z nás uznává, že celý tento výtvor stál určité osoby hodně úsilí, nikdo nezpochybňuje dobrý úmysl. Ale ... vedle je velmi pěkná zvonička a upravený křížek, což je možno uznat jako ,,klenot " lidové architektury,který si mnoho vesnic hýčká a chlubí se jím. Nemyslím, že je zrovna citlivý zásah do tohoto prostředí, když se vedle umístil tento výtvor. Dle mého mínění stačil místo jabloní jen jednoduše vyplněný prostor např. lavička u několika rozkvetlých keřů. či něco podobného.Tato úprava by jistě nebyla špatná na nějakém jiném místě,v tomto místě působí trochu jako pěst na oko.Omlouvám se, nechci nikoho urážet ani znevažovat jeho práci.

Re:dotaz na pana starostu či zastupitelstvo 10 roků, 1 měsíc #124

• Pablo_CZ
  • Fresh Boarder
Zdravim vsechny obyvatele Libnikovic. Cirou nahodou jsem si pred tydnem precetl prispevky na tomto foru a cirou nahodou jsem v pondeli projizdel pres Vasi obec. Takze jsem byl zvedavy na "ty kameny". Musim toto dilo pochvalit, je to moc pekne. Mimo to jsem taky koukal po chodnicich, na ktere si tu nekteri stezovali, vezte, ze to neni zadna tragedie. Co se tyce detskeho hriste ... to by urcite chtel kazdy, kdo ma deti (nebo skoro), ale pro obec to je vzdy urcita zatez. A je-li navic tak mala, jako libnikovice, je to o to vic znat. Zkuste se maminy na hriste slozit, kdyz ho chcete, a prispivejte na jeho provoz, treba Vam pak obec poskytne pozemek, na kterem ho vystavite. A kdyz uz jsem u toho kybicovani, tak ten bordel, co je v lesiku primo u vesnice, to je ostuda. Celkove vzato je ale vase vesnicka dle meho nazoru fajn, preji Vam, at se v ni dobre zije.
  • Strana:
  • 1
Moderatoři: pshk_admin, starosta
Čas pro vytvoření stránky: 0.30 sekund