Hlavní strana Diskusní fórum

Vítejte v diskusním fóru obce Libníkovice

Pokud si přejete do našeho diskusního fóra přispívat, prosím, kontaktujte našeho správce webu s požadavkem na vytvoření uživatelského účtu a hesla. Poté, co Vám správce vytvoří Váš uživatelský účet, budete se moci zapojit do diskuse.

Vítejte, Host
Uživatelské Jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

TÉMA: závěr?

závěr? 11 roků, 2 měsíců #66

• soused
Jak je vidět, je zase klid. Skupina nadšenců z řad mladých dostalo po papule, a se slovy ,,já si to na triko nevezmu" je vyprovodili z OÚ. Naděje, že přece jen se dá o něčem jednat, pohasla. A druhá skupina? Spokojení se svým životem si mnou ruce. Není to škoda ?
A živit v Libníkovicích jde dál.

Re:závěr? 11 roků, 2 měsíců #67

• .....
Tady někdo mladý!!- Třeba zřídit občanské sdružení netrvá ze dne na den abychom si to my z řad mladýh mohli vzít na triko!! Skupina nadšenců trvá stále takže se moc neradujte!! My to po první bitvě nevzdáváme!!

Re:závěr? 11 roků, 2 měsíců #69

• Milan Vavřinka
Vážení mladí nadšenci,

pokud si vzpomínám, domluvili jsme se při Vaší návštěvě na OÚ, že pokud máte konrétní představu o tom co chcete, rádi Vás uvidíme na zasedání OZ, kde vše rozebereme. Z Vaší strany jde vždy jen polovina pravdy. V anonymitě se velmi dobře kritizuje. Uvidíme, zda jste schopni pouze tohoto, nebo také něco konkrétního pro věc udělat. O dětském hřišti nerozhoduji já sám ale OZ.
starosta

Re:závěr? 11 roků, 2 měsíců #70

• .....
Pane starosto, samozřejmě že na veřejné zasedání se dostavíme, nevím proč by měla být z naší strany jen poloviční pravda, jen se pro to snažíme něco udělat a určitě s konkrétním návrhem přijdem! A občanské sdružení - ať kohokoli, přeci nemusí být podmíněno pouze dětským hřištěm.. A pokud mám dobré informace vy jste mladým říkal, že pokud přijdou s konkrétním návrhem a s tím "kdo si to na triko vezme", bude se o to starat, že tento návrh podpoříte..
* v předešlém příspěvku se bráníme jen napadení že nás to přešlo, NEE děláme na tom...

Re:závěr? 11 roků, 2 měsíců #72

• Spoluobčan
Chtěl bych se jen zeptat někoho, koho se to týká, jestli je pravda, jak jsem pochytil z těchto příspěvků, že se tu zakládá Občanské sdružení? Dále bych chtěl vědět co chce "prosazovat"! Jen mě to zajímá. Díky za odpověď!

Re:závěr? 11 roků, 2 měsíců #73

• 00000000
nebojte se vše se včas všichni veřejně dozvědí!!!!!!!!!!!!! o čem, kdy, kdo a proč...
  • Strana:
  • 1
  • 2
Moderatoři: pshk_admin, starosta
Čas pro vytvoření stránky: 1.39 sekund